W ramach konsultacji społecznych projektu Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2016 – 2023 w dniu 25 października w auli ZS im. Jana Pawła II w Szydłowcu odbyło się trzecie otwarte spotkanie oraz debata z mieszkańcami.

Łukasz Gińko - przedstawiciel firmy, z którą gmina współpracuje przy opracowywaniu programu, szczegółowo omówił propozycje działań przewidzianych w projekcie dokumentu dla wyznaczonego obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Szydłowiec. Mieszkańcy wyrażali swoje opinie, dawali propozycje i zadawali pytania.

Zostały jeszcze 4 dni, aby wziąć udział w konsultacjach. Zachęcamy do zapoznania się z projektem dokumentu oraz aktywnego włączenia się w proces jego tworzenia.

Formularz konsultacyjny jest dostępny na stronie internetowej www.bip.szydlowiec.pl w zakładce komunikaty i ogłoszenia. Wypełnione formularze można dostarczyć:

  • drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miejski w Szydłowcu, Plac Rynek Wielki 1, 26-500 Szydłowiec,
  • bezpośrednio do Urzędu Miejskiego w Szydłowcu (pokój nr 24), Plac Rynek Wielki 1, 26-500 Szydłowiec, w godzinach pracy Urzędu.

Komplet dokumentów dotyczących prowadzonych konsultacji społecznych jest dostępny:

  • na stronie Gminy Szydłowiec w Biuletynie Informacji Publicznej – www.bip.szydlowiec.pl,
  • w Urzędzie Miejskim w Szydłowcu (pokój nr 24), Plac Rynek Wielki 1, 26-500 Szydłowiec.