Zdjęcie przedstawia zawodników z UKS KK „MUSHIN” Szydłowiec z pucharami za zdobyte miejsca. Obok nich stoi trener, sensei Robert Wyciszkiewicz.

W dniu 7 maja br. w Józefowie odbył się XXIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Do walki stanęło 470 zawodników z 40 klubów karate z Polski, Łotwy, Węgier i Ukrainy.


Uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza z Szydłowca, wzięli udział w Zawodach Strzeleckich o Puchar Starosty Szydłowieckiego.

Napis Bieg Zygmuntów 2022. W tle żółte zdjęcie z poprzedniej edycji szydłowieckiego biegu, a na nim grupa biegaczy startujących w biegu. Szydłowiec Bieg Zygmuntów.

Tradycyjnie już, jednym z elementów Szydłowieckich Zygmuntów jest odbywający się Bieg Zygmuntów, na który zapraszamy wszystkich miłośników biegania!


W dniu 23.04.2022 roku w Ełku odbyły się The Best Warrior Cup I dla zawodników w wieku do 11 lat i Mistrzostwa Polski Kyokushin Polskiego Związku Karate Kontaktowego powyżej 12 roku życia.

Sześciu startujących i sześć medali: 3 złote i 3 srebrne.

W miniony weekend na hali sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II, odbył się 10 Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Burmistrza Szydłowca, zorganizowany przez Rodzinną Akademię Sportu Szydłowiec.

Karatecy na wyjeździe zimowym.

Po raz 16 organizacja Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec, była organizatorem Akademii Zimowej.


Zdjęcie przedstawiające sensei Roberta Wyciszkiewicza w trakcie treningu.

W dniach 26 - 31 stycznia 2022 roku sensei Robert Wyciszkiewicz z UKS Karate Kyokushin „MUSHIN” Szydłowiec, po raz drugi uczestniczył w „WINTER SCHOOL, BLACK BELT” w Kijowie.


Sensei Robert Wyciszkiewicz razem ze swoimi wychowankami  Julią Pobideł i Adamem Bednarczykiem

W dniu 11 grudnia br. reprezentacja UKS Karate Kyokushin „MUSHIN” Szydłowiec wystartowała w 4 Wagowych Mistrzostwach Europy Kyokushin Karate w Leżajsku.