Otwarty Turniej w Fudsalu9 stycznia odbył się w Zespole Szkół im. Jana Pawła II halowy otwarty turniej mężczyzn w futsalu z okazji XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Do rywalizacji przystąpiło ponad 150 zawodników reprezentujących 16 drużyn. Po bardzo zaciętych pojedynkach zwyciężyła drużyna „Kontra Szydłowiec” w składzie: Karol Sobczak, Piotr Sochacki, Dawid Figarski, Krzysztof Podsiadły, Zbigniew Szyszka, Przemysław Wrochna, Michał Kowalczyk, Jakub Wikła, Kamil Grzyb.

Była to też okazja do zbiórki pieniędzy w ramach XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z opłaty startowej pobieranej od zawodników biorących udział w turnieju uzbierano kwotę w wysokości 791 złotych. Zebrane w ten sposób pieniądze zostały przekazane na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Zawody sędziował Sylwester Jaworski z Szydłowca a organizatorem był Gminny Koordynator Sportu w Szydłowcu Maciej Kapturski, który na zakończenie turnieju wręczył zwycięskim zespołom pamiątkowe statuetki i dyplomy ufundowane przez Burmistrza Szydłowca Andrzeja Jarzyńskiego.

Otwarty Turniej w Fudsalu

Otwarty Turniej w Fudsalu