Turniej kobiet6 marca 2011r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Szydłowcu odbył się turniej siatkówki kobiet zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet rozgrywany o Puchar Burmistrza Szydłowca. Organizatorem turnieju był Urząd Miejski w Szydłowcu oraz Gminny Koordynator Sportu w Szydłowcu.

W zawodach wystartowało 8 kobiecych zespołów z Radomia, Skarżyska – Kam i Szydłowca. Po weryfikacji zawodniczek oraz losowaniu grup o godz. 10.00 zawody w imieniu Burmistrza Szydłowca Andrzeja Jarzyńskiego uroczyście rozpoczął Gminny Koordynator Sportu w Szydłowcu Maciej Kapturski. Życzenia dla Pań złożyli także obecni na otwarciu zawodów radni Rady Miejskiej w Szydłowcu Krzysztof Gula i Paweł Bloch. Po zaciętych spotkaniach eliminacyjnych, z grupy pierwszej do półfinału awansowały drużyny MKS GALA ze Skarżyska-Kam oraz dziewczyny z Szydłowca o nazwie "FSYSCY" Drin Team, natomiast z drugiej grupy awans do dalszych gier wywalczyły panie z drużyny DANA Gameb i ZŁOTKA ze Skarżyska – Kam.

W bardzo widowiskowych i emocjonujących pojedynkach zwycięstwo w zawodach wywalczyła drużyna kobiet "FSYSCY" z Szydłowca.

Oto końcowa klasyfikacja drużyn:

I miejsce – FSYSCY” DRIN TEAM Szydłowiec

II miejsce - MKS GALA Skarżysko – Kam.

III miejsce – DANA Gameb Skarżysko – Kam.

IV miejsce – ZŁOTKA Skarżysko – Kam.

Kolejne miejsca zajęły drużyny Piąteczka Skarżysko-Kam, Maturzystki Szydłowiec,

UKS Spartakus Szydłowiec, LO Sienkiewicz Szydłowiec.

W imieniu Burmistrza Szydłowca Andrzeja Jarzyńskiego puchary, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy wręczył radny Rady Miejskiej w Szydłowcu Paweł Bloch oraz główny organizator Turnieju Maciej Kapturski.

Najlepszą zawodniczką zawodów została Monika Molenda z drużyny ,,FSYSCY” Drin Team z Szydłowca za co odebrała z rąk organizatora pamiątkową statuetkę.

Zawody sędziowali panowie: Paweł Bloch i Maciej Kapturski.