Sprzęt sportowy dla klubu sportowego16 marca Burmistrz Andrzej Jarzyński i skarbnik gminy Iwona Czarnota przekazali członkom KS „Jogusie” z Woli Korzeniowej dwa stoły pingpongowe.

Podczas spotkania w remizie OSP Burmistrz Szydłowca wyraził nadzieję, że nowe stoły przysłużą się do rozwoju umiejętności młodych graczy z Woli Korzeniowej. Regularny trening i organizacja rozgrywek na szczeblu lokalnym ma wyłonić najlepszych, którzy w przyszłości będą mogli w ramach sekcji Szydłowieckiego Towarzystwa Sportowego uczestniczyć w rozgrywkach na wyższym szczeblu. Poczyniono również wstępne plany organizacji turnieju w tenisie stołowym.

Zapewnienie mieszkańcom jak najlepszego dostępu do infrastruktury sportowej jest jednym z priorytetów władz gminnych. W ubiegłym roku powstały nowe boiska spełniające europejskie standardy, szkoły i stowarzyszenia otrzymały nowy sprzęt sportowy. Młodzi miłośnicy "dwóch kółek" otrzymali odblaski i kaski poprawiające ich bezpieczeństwo na drodze.

- W ostatnich latach, dzięki współpracy z samorządem gminnym wiele zmieniło się na lepsze w Woli Korzeniowej. W imieniu mieszkańców serdecznie dziękuję za przekazany sprzęt sportowy – powiedział Wiesław Gwarek sołtys Woli Korzeniowej.


Sprzęt sportowy dla klubu sportowego