BrydżZakończyły się rozgrywki powiększonej w minionym sezonie do 13 zespołów III Ligi Świętokrzyskiej w brydżu sportowym.

Łącznie w 16 meczach, reprezentanci Szydłowieckiego Klubu Brydżowego uzyskali następujące wyniki: 6 zwycięstw (2-krotnie z STS Skarżysko – Kam., CZARNĄ ÓSEMKĄ Kielce i SPLINTER QUICKPACK Jędrzejów), 2 remisy (z KSS-R BRYDŻ Końskie i ASTRO Busko Zdrój), 8 porażek (z ART-DECO i BLEF Kielce, „Hotel Senator” Starachowice, ASTRO Busko Zdrój, Pilicą Przedbórz, ALERT-em Suchedniów, ALIT-em Ożarów i ANEX Ostrowiec Świętokrzyski), co pozwoliło na zajęcie 10 miejsca.

Usprawiedliwieniem słabszego wyniku naszej drużyny w porównaniu do poprzednich lat, był brak możliwości występowania w trzech zjazdach rundy zasadniczej w najsilniejszym składzie, na co złożyły się przyczyny obiektywne i osobiste członków Klubu. Spowodowało to, że zabrakło 13 pkt do osiągnięcia fazy play off umożliwiającej walkę o miejsca od 3-ciego do 8-go. W ostatnim IV zjeździe nasza drużyna odniosła już 3 zwycięstwa i 1 remis w grupie zespołów walczących o miejsca od 9 do 13-tego, co pozwoliło uzyskać w całym sezonie 242 pkt (średnia w meczu 14,6 pkt, przy 25-ciu możliwych maksymalnie do zdobycia).

Klub „Zamek” reprezentowali: Kazimierz Gołąbek – kapitan zespołu, Andrzej Bloch, Daniel Gołąbek, Leszek Łątka, Jarosław Mazur i Leon Misiak. Kierownikiem drużyny był Tomasz Bloch.

- W imieniu wszystkich członków Zespołu serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie kierujemy dla Andrzeja Jarzyńskiego - Burmistrza Miasta Szydłowca, Włodzimierza Górlickiego - Starosty Szydłowieckiego, Małgorzaty Bernatek, - Dyrektora Szydłowieckiego Centrum Kultury „Zamek” w Szydłowcu oraz do sponsorów – Bogusława Jedynaka Prezesa Zarządu PPUH „Chemoremont” w Radomiu i Spółdzielni Inwalidów „Elektron” w Szydłowcu. Dzięki tym osobom i firmom możliwy był nasz udział w rozgrywkach przez kolejny rok – powiedział Tomasz Bloch – prezes Szydłowieckiego Klubu Brydżowego „Zamek”.