Turniej piłki siatkowej2 kwietnia 2011r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu, odbył się IX Międzymiastowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o puchar Burmistrza Szydłowca. Organizatorem turnieju był Urząd Miejski w Szydłowcu. W zawodach brało udział siedem zespołów z Szydłowca i okolic: "Domino" Jastrząb, "Belfry" Skarżysko-Kam., "Absolwenci" Starachowice, "FUKS" Starachowice, "Tylko Siła" Szydłowiec, "Fstyd" Szydłowiec, "Czarni" Szydłowiec.

Po bardzo zaciętych pojedynkach zwycięzcą turnieju została drużyna "DOMINO" Jastrząb w składzie: Maciej Wanat, Dominik Wanat, Grzegorz Wojcieszek, Tomasz Gos, Krzysztof Michalski, Paweł Filipowicz, Michał Płaskociński.

II miejsce uzyskała drużyna "Tylko Siła" Szydłowiec ulegając w finale z Jastrzębiem 0:2. W meczu o trzecie miejsce w turnieju zwyciężyła drużyna "FUKS" Starachowice pokonując ekipę Belfrów Skarżysko Kam.

Widowisko siatkarskie stało na bardzo wysokim poziomie, dzięki uczestnictwu w zawodach zawodników na co dzień grających w renomowanych klubach.

Nagrody oraz puchar Burmistrza Szydłowca wręczył główny organizator i sędzia turnieju, Gminny Koordynator Sportu w Szydłowcu Maciej Kapturski.