Fotografia przedstawiająca karateków z Akademii Karate Szydłowiec na boisku szkolym, podczas zajęć na świeżym powietrzu.

Dwudniowe, niecodzienne treningi karateków z Akademii Karate Szydłowiec w ramach wydarzenia "Noc w Dojo".

W dniach 14-15 maja br. katarecy z Akademii Karate Szydłowiec wzięli udział w wydarzeniu o nazwie "Noc w Dojo". Spotkanie rozpoczęło się o godz.18:00, a zakończyło kolejnego dnia o 9:30.

Pierwszy trening poprowadził Sensei Zbigniew Kozłowski z zaprzyjaźnionego klubu karate UKS Hubal Klub Karate Ronin z Chlewisk. Kolejne zajęcia, tym razem z Jujitsu poprowadził Sensei Paweł Dulemba. Po drugim treningu dzieci i młodzież zjadła kolacje w postaci ulubionej pizzy. Najedzeni i zadowoleni wzięli udział w kolejnych zajęciach. Tym razem były to warsztaty z udzielania pierwszej pomocy medycznej, które poprowadziła pani Beata Miernik- Bilska. Kolejnym punktem programu był trening nocny i krótka medytacja. Na zakończenie dnia dzieci obejrzały film o tematyce karate. Kolejny dzień rozpoczął się porannym treningiem na świeżym powietrzu, po którym nastąpiło pożegnanie i oficjalne zakończenie.

Sensei Mariusz Szymkiewicz - trener, oraz prezes Akademii Karate Szydłowiec składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i poprowadzeniu zajęć.