W tle zdjęcie zwycięzców z sensejem Mariuszem Szymkiewiczem i Zbigniewem Kozłowskim. Dodany naspis Senomidia Cup 2021, 10 medali dla Szydłowca

Młodzi karatecy z Szydłowca pod opieką Sensei Mariusza Szymkiewicza wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate – Sendomiria Cup 2021.

Zawody odbyły się 22 maja na Hali MOSiR w Sandomierzu i wzięło w nim udział 303 zawodników z 31 klubów z całej Polski. Organizatorem wydarzenia był Sandomierski Klub Karate Kyokushin. Z Szydłowca wystartowało 17 zawodników i zawodniczek, a 10 z nich zdobyło miejsca medalowe.

Złoto wywalczyli: ADAM GAWĘDA i MATEUSZ KARPETA
Srebro zdobyli: MIŁOSZ GŁUCH i ALEKSANDRA ORLICKA
Z brązowym medalem do Szydłowca wrócili: OLEG ZAPORA, OLIWIER ZARZYCKI , DANIEL TUREK , BARTŁOMIEJ GÓRLICKI , ALLAN KĘPA, ALAN KLEPACZEWSKI

Akademię Karate Szydłowiec reprezentowali również Oliwia Nowakowska, Maja Stąpor, Alan Kępa, Paweł Klepaczewski, Maksymilian Wasik, Juliusz Orzechowski oraz Dominik Janka. Sensei Mariusz wspomina, że wszyscy zawodnicy i zawodniczki dali z siebie wszystko, walczyli znakomicie i pokazali wielkiego ducha walki.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału w zawodach i życzymy jeszcze więcej sukcesów!