o puchar Burmistrza Szydłowca odbył się w hali Zespołu Szkół im. Jana Pawła II. Organizatorem turnieju był Urząd Miejski w Szydłowcu.

W zawodach brało udział 11 zespołów z regionu radomskiego: „Hubal” Chlewiska, TKKF Jastrząb, „Domino” Jastrząb, Skłoby, Kowala-Radom, PWSOŚ Radom, „Prymus” Wolanów i cztery zespoły z Szydłowca – „Naprzód”, „Sienkiewicz”, „Pekin” i „Cokolwiek”. Po zaciętych pojedynkach zwycięzcą turnieju została drużyna „Prymus” Wolanów w składzie Karol Ślażyński, Daniel Zdoniek, Radosław Kiraga, Maciej Wojcieszek, Andrzej Sadownik, Paweł Czubak, Karol Jaworski i Piotr Zdonek z trenerem Ryszardem Koścem.

II miejsce zajęła drużyna PWSOŚ Radom ulegając w finale siatkarzom z Wolanowa 0:2. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła drużyna „Hubal” z Chlewisk pokonując ekipę połączonych sił Kowali i Radomia. Widowisko siatkarskie stało na bardzo wysokim poziomie– dzięki uczestnictwu zawodników grających na codzień w renomowanych klubach warszawskich i radomskich.

Nagrody i puchar Burmistrza Szydłowca wręczyli zwycięzcom radny szydłowieckiej Rady Miejskiej Paweł Bloch i główny organizator, a także sędzia turnieju Maciej Kapturski.