2 grudnia 2011 roku w Mirowie odbyły się finały powiatowe szkół gimnazjalnych w unihokeju chłopców.

Organizatorem zawodów był Koordynator Powiatowy ds. sportu. Uczestniczyło 7 drużyn z terenu powiatu szydłowieckiego, które rozegrały zawody w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

Wspaniale spisali się w nim zawodnicy Publicznego Gimnazjum nr 2 w Szydłowcu, którzy po emocjonującej walce wygrali turniej.

Uzyskali oni następujące wyniki w meczach grupowych turnieju: PG 2 Szydłowiec - PG Jastrząb 2-0, PG 2 Szydłowiec- PG Orońsko 0-0, PG 2 Szydłowiec – PG Majdów1-0.

W meczu półfinałowym po dramatycznym spotkaniu zawodnicy z „dwójki” po rzutach karnych zwyciężyli gimnazjalistów z Mirowa 1-0, w regulaminowym czasie padł wynik remisowy 1-1.

W meczu o pierwsze miejsce w zawodach spotkały się drużyny szydłowieckich gimnazjów PG 2 Szydłowiec i PG 1 Szydłowiec. Po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu unihokeiści z „dwójki” wygrali 1-0 i zapewnili sobie zwycięstwo w turnieju oraz awans do finałów międzypowiatowych Ziemi Radomskiej.

Drużynę PG 2 Szydłowiec reprezentowali następujący zawodnicy: Damian Sadkowski, Michał Szymkiewicz (kapitan drużyny), Bartosz Łyżwa, Maciej Adamczyk, Michał Podkowa, Adrian Nowak, Patryk Malmon, Artur Miłachowski, Dawid Dobrasiewicz, Jakub Stępień, Adrian Nowocień, Przemysław Rogala.

Trenerem-opiekunem drużyny był mgr Marek Artur Koniarczyk.

{gallery}2011/unihokej{/gallery}